Cordstrap QuickLash®
Konteyner içi hafif yükler için lashing çözümümüz

QuickLash, hafif yükleri konteyner içinde sabitlemek için ekonomik bir çözümdür. Hızlı ve kolay sabitleme sağlamak ve konteyner kapılarını açarken yükün devrilmesini önlemek için tasarlanmıştır.

Bigbagler, variller ve karton kutular dahil olmak üzere çeşitli kargo türleri için uygun olan QuickLash, kalite ve güvenlikten ödün vermeden uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Cordstrap QuickLash çözümümüz, CTU Code ile tam uyumludur ve uluslararası geçerli sertifikalıdır.

QuıckLash İçin Tıklayınız
Cordstrap AnchorLash®
Konteyner içi hafif ve orta ağırlıktaki yükler için lashing çözümümüz

Konteynerlerdeki hafif ve orta ağırlıktaki yükler için özel olarak tasarlanan AnchorLash, gereksinimlerinize uyum sağlayabilen çok yönlü bir çözümdür. Zaman ve maliyet açısından verimli bir çözüm olan AnchorLash, hem tehlikeli hem de tehlikesiz kargoları konteyner bağlantı noktalarını kullanarak 10 dakika içinde emniyete alır.

Cordstrap AnchorLash çözümümüz, CTU Code ile tam uyumludur ve uluslararası geçerli sertifikalıdır.

AnchorLash İçin Tıklayınız
Cordstrap CornerLash®
Konteyner içi ağır ve tehlikeli yükler için lashing çözümümüz

CornerLash, konteynerlerdeki ağır ve tehlikeli yükleri 10 dakika içinde emniyete almak için CTU Code ile tam uyumlu bir çözümdür. Bu yenilikçi çözüm, konteynerin en güçlü kısmı olan köşe dikmelerini kullanır.

Varilleri, IBC’leri, karton kutuları veya bigbagleri 20ft veya 40ft’lik konteynerlerde emniyete alırken, CornerLash yükün mümkün olan en güvenli ve en verimli şekilde yerine ulaşmasını sağlar.

Cordstrap CornerLash çözümümüz, CTU Code ile tam uyumludur ve uluslararası geçerli sertifikalıdır.

CornerLash İçin Tıklayınız